052-6869098
קריית השרון, נתניה
אמהות ממליצות

אמהות ממליצות

03.06.2021

לנה

המשפחתון של אינה מומלץ בחום ואהבה. פשוט מקבלים בית שני, אהבה אין סופית לילדים, חיבוק, אוכל מזין, מקצועיות, יחס אישי .שלחתי את בני בראש ובלב שקט.
01.09.2020

הדס לביא

ממליצה בחום על המשפחתון של אינה! הפקדנו את הבת שלנו בידיים של אינה וקיבלנו לא רק שקט נפשי גם בית אוהב ומשפחה שנייה. מלוא האהבה ותשומת הלב לכל ילד וילד, אוכל מזין וטעים, חיבוקים וטיפול מסור ועוטף. הבת שלנו נהנתה ללכת בבוקר וחזרה הביתה עם חיוך.
03.09.2019

מולי וולר

המשפחתון של אינה היה עבורנו בית שני. שלחתי לשם את בתי בביטחון מלא וידעתי שהיא בידיים הכי טובות שיש. היחס הכי חם שאפשר לדמיין, אוכל טעים, בריא, טרי ומזין. השקעה אינסופית בכל ילד ותכנים מותאמי גיל. לא יכולתי לדמיין מקום טוב יותר עבור הבת שלי.
03.09.2019

יעל הרטוב

המקום הכי בטוח, נקי ומושקע שהכרתי!! אינה היתה כמו אמא שניה לילדים שלי. השקיעה את הלב והנשמה בחום ואהבה!!! דאגה לניקיון אוכל ושינה הקניית הרגלים וסדר יום, שיעורי מוסיקה ויצירה וחיות העשרה יום יומית. תודה על שנים נפלאות היום אנחנו קוצרים את הפירות עם הילדים שלנו .
03.09.2019

נטע אמיר

ממליצה בחום על אינה שהייתה עבור הילדות שלנו הרבה יותר מגננת. אשת חינוך נהדרת, חמה ונעימה שעשתה מעל ומעבר עבור שתי הבנות שלנו שהגיעו אליה בשמחה מגיל שנה ועד 3.5. בתקופה שבה חשוב יותר מהכל לדעת שהקטנים שלנו נמצאים בידיים טובות היינו רגועים ובטוחים שהילדות מקבלות את היחס והטיפול הטובים ביותר שניתן.
09.03.2019

ירון

את אינה הכרתי במקרה בזמן טיול עם התאומות שלנו כשהיו בנות שמונה חודשים היא ניגשה לבנות וישר אפשר היה לראות שיש בה אהבה עצומה לילדים, לא התכוונו עדיין להכניס אותן למסגרת אבל לקחתי את הטלפון של אינה כי היתה לי תחושה טובה לגביה.
כעבור 4 חודשים החלטנו שהגיע הזמן להיכנס לגן וישר נזכרתי באינה. קבענו פגישה אחה"צ והגענו עם הבנות. החיבור בין הבנות ואינה ואולג היה מיידי, התחושה היתה כאילו הבנות רגילות אליהם מרגע שנולדו, הן הרגישו כ"כ בנוח עד כדי כך שאחת מהן אפילו עשתה את צעדייה הראשונים באותה פגישה. אינה הציגה את עצמה ואת משנתה המקצועית, סדר היום ואת הרגלי ההיגיינה והניקיון הנהוגים בגן.
כמובן שהכנסנו אותם לגן של אינה וזו היתה ההחלטה הטובה ביותר שיכלנו לקבל עבור הבנות שלנו ועבורנו, כמות הנתינה, החינוך והערכים, הדאגה וכמובן האהבה האין סופית שאינה ואולג נותנים היא פשוט מדהימה! הם פשוט מתייחסים לכל ילד וילד כאילו הוא שלהם (שאחת הבנות חולה בבית אינה אפילו מתקשרת בכל ערב לבדוק מה שלומה),
הבנות אוהבות את הגן ואפילו עכשיו כשהן בגן עירייה הן עדיין רשומות לצהרון של אינה כי אין כמו הבית!
עשו לעצמכם ולקטנים שלכם טובה ותרשמו אצל אינה, לא תתחרטו.
17.05.2018

טלי כהן

עידו בני היה במשפחתון של אינה 5 שנים
אני ממליצה בחום עליה כי טיפול מסור אוהב וחם כזה אין במקום אחר.
היא צכינה אוכל טרי כל יום מחומרים הכי טובים.מחבקת ואוהבת את הילדים.
מי שמעוניינת אפשר ליצור איתי קשר
08.08.2017

ריטה

הילדה שלי הגיעה בגיל שנה. ילדה שמחה, חייכנית ומאושרת. קיבלה יחס אישי וחם. גן נקי, מקצועי עם ניסיון רב.אני מאוד מרוצה ממנו. אחרי שנה בני הצטרף לקבוצה. שני ילדים שלי גדלו במשפחתון הזה. אני ממליצה בחום לכל ההורים שמחפשים יחס אישי, חם ומקצועי. תודה רבה לאינה ואולג. אוהבים אותכם.
25.02.2016

מיכאל

פגשנו את אינה ואולג בפארק הסמוך לגן, בדיוק חיפשנו מסגרת לתומר, הבן הראשון שלנו. ראינו את המסירות, האהבה והחום שהם מעניקים לילדים, מיד ידענו שזה המקום בשביל תומר, בבוקר כולם באים בחיוך ובכייף, האוכל בריא ומזין, יחס חם, חיבוקים, מוזיקה, פעילויות, יצירות ומתנות לפי חגים. ממליצים בחום! מיכאל ואיילת
18.02.2016

elena

אני מאוד מאושרת שמצאתי את אינה
לפני 3 שנים שהבן שלי היה בן 1.2 חיפשתי גן או משפחתון . אבל כול משה ראותי זה לא היה זה . שראותי את האינה היה קליק......
אנחנו כבר "עונה שנייה" עם בת שלי
אני בטוחה שהם נקיים שבעים ועטופים באהבה ...
תודה רבה לכם אינה ואולג...
אני אוהבת אתכם.
17.01.2016

רונית

אינה ואולג צוות נפלא . הילדים בידיים טובות מאוד.הבת שלי הגיעה כל יום מאושרת ונפרדה ללא בעיות . ההרגשה שלי היתה שהייתי משאירה אותה בידיים טובות ודואגות. ההשקעה בילדים ניכרת . תודה רבה לכם.
21.11.2015

סיגל

מרגישה שזכיתי שאינה מטפלת בביתי מגיל 9 חודשים ועדיין (בת 2)
אינה פשוט מקסימה, חמה, אוהבת מאוד, משקיעה, דואגת... אי אפשר לבקש יותר.
אנחנו מאושרים שיכולים להפקיד את האוצר שלנו בידיים של אינה ואולג המדהימים,
הילדה הולכת בכיייף כל בוקר לגן, מגיעה למקום נקי, חם, עם אוכל טרי ובריא.. וחיוך ענק!!!! ולי... זה הכי חשוב!!!
14.10.2015

בר

מהרגע הראשון שהגענו לאינה היה קליק, קיבלנו תחושת ביטחון ותחושה שאינה תיתן המון אהבה ותדאג לכל הצרכים ממש כאילו זה הילד שלה. עכשיו אחרי תקופה אני יכולה להגיד שצדקתי. אני מרוצה מהבחירה במשפחתון של אינה, אולג גם כן מקסים ואוהב ומטפל במסירות. נראה שהילדים מרוצים. יש הפעלות ושירים, אוכל טעים ובריא. ממש כמו בבית.
29.01.2015

מעוז

הבן שלי הגיע לאינה בגיל 5 חודשים, סרבן בקבוקים נרדם ומתפנק רק על הידיים, חוץ מזה שלא הצלחתי למצוא מקום בו אחוש בטחון ו"ראש שקט" שאכן יש מי שדואג לבן שלי בסטנדרטים שלי, הזדקקתי לעזרה וייעוץ. אינה עזרה, ליוותה והכי חשוב נתנה לתינוק שלנו את הלב והנשמה.
אוהבים אותך!
08.10.2014

איילת

עם אינטואיציה של אימא כידוע, לא מתווכחים, וכך בחרה איילת לשים את אור במשפחתון של אינה, והיום אחרי שנה שהוא שם היא אומרת "ישר ידעתי שאני יכולה לסמוך עליה, היא כמו סבתא, מעניקה ואוהבת וזה בא לה בטבעיות מבפנים, היא אותנטית, אור שלי אוהב אותה הכי הרבה בעולם, ואני מבינה גם למה".
08.10.2014

נועה

"יש לה את הלב הכי אוהב לילדים" אומרת נועה אמא של יסמין בת ה-3 שנמצאת במשפחתון מגיל 3 חודשים, ורק השנה תעבור לגן טרום חובה "כבר בביקור הראשון שלי אצלה, יסמין עברה לידיים שלה בלי שום פחד, וזו תינוקת שלא עברה בלי בכי לשום יד", אומרת נועה, "יש בה משהו אמיתי מבפנים שתינוקות ישר מרגישים", היא מוסיפה.
08.10.2014

יעל, נועה וטניה

אנחנו יעל, נועה וטניה אמהות לתינוקות, ממליצות בכל לב, על המשפחתון של אינה בקריית השרון. זהו בית חם, מוגן, נקי, ונעים. הילדים מקבלים אוכל ביתי מבושל טרי יום יום, לאינה יש לב ענק, והיא נותנת לילדים אהבה בלי סוף. הילדים שלנו אוהבים אותה ושמחים לבוא אליה כל יום, וחוזרים ממנה שבעים, שמחים ומאושרים
יעל 054-4845000, נועה 052-5604441, טניה 052-4722523
08.10.2014

ג'ניה

אינה אישה מאוד חמה ואוהבת, עם 30 שנות ניסיון. היא מספקת לילדים אוכל חם ומזין, הרבה תשומת לב, סביבת התפתחות נאותה והרבה חום ואהבה. הבן שלי בן השנה וחצי נמצא אצלה כבר שנה ואני מאוד מרוצה מהיחס, האמינות והמקצועיות שלה
ג'ניה jenia0881@gmail.com
08.10.2014

נטלי

לכל האמהות שרוצות לילדיהם הכי טוב, אני מאוד ממליצה על המשפחתון של אינה. הבת שלי אצלה כבר שנה שנייה ואני מאוד מרוצה. במשפחתון שלה הילדים מקבלים המון חום ואהבה, ולכל אחד יש לאינה את היחס והגישה האישית. היא תמיד עונה על כל הבקשות של ההורים וכמובן...הילדים. אוכל טרי ניקיון, משפחתון מושלם

צור קשר

052-6869098
שבטי ישראל 7, נתניה (קריית השרון)
נגישות